ارسال رایگان سفارشات بالای 200 هزار تومان

درباره ما

جادو در چیزهای کوچک نهفته است. چیزهای کوچک همیشه و همه جا هستند. تنها کاری که باید بکنیم این است که دنبالشان بگردیم و پیدایشان کنیم. چیزهای کوچک قدرت‌های بزرگی دارند. یک هدیه کوچک برای خودمان یا برای کسانی که دوستشان داریم، یک قاشق از خوراکی مورد علاقه‌مان، دریافت یک کارت پستال، شنیدن موسیقی محبوب، نوشیدن چای، داشتن چند لحظه بدون دغدغه، لمس برگ یک درخت... چیزهای کوچک کم نیستند.

در اسپارکل، به دنبال چیزهای کوچک و جادویی می‌گشتیم و می‌خواستیم همه را در یک شیشه جا بدهیم؛ و این کار را کردیم. محصولات خوراکی طبیعی را انتخاب کردیم چون به قدرت جادویی طعم‌ها و طبیعت باور داریم. شخصی سازی را اضافه کردیم چون دنیای هر فرد با یکدیگر فرق می‌کند و هر کسی در دنیای خودش خوشحال‌تر است. جزئیات و دلخوشی‌های کوچکی اضافه کردیم تا خودتان یا کسانی که دوستشان دارید را خوشحال کنید و به آن‌ها هدیه بدهید. از این که کنارمان هستید، خوشحالیم.

هدف ما در ™Sparkle فراهم کردن خوراکی‌هایی‌های آرتیسانال، سالم و طبیعی، بدون هرگونه مواد نگهدارنده، روغن و چربی و شیرینی‌های ناسالم است. اولین محصول ما عسل کاملا طبیعی بوده و از گل‌ها و گیاهان استخراج شده است. در تغذیه زنبورها نیز از هیچ گونه شکری استفاده نشده است. تمام محصولات ما تولید محدود هستند و بصورت محدود تهیه و توزیع می‌شوند. چون در غیر اینصورت جادوی محصولات از بین میره! امیدواریم از مصرف محصولات اسپارکل لذت ببرید.